Передати повідомлення

Система оповіщення, яка дозволяє легко повідомити про будь-яке потенційне порушення будь-якої норми поведінки (шахрайство, корупція, домагання, дискримінація тощо). Вона доповнює канали оповіщення про проблеми, що вже існують (менеджер, відділ кадрів, кореспонденти по етиці, співробітник з питань етики групи).

Ethicall діє для наших співробітників і постійних субпідрядників майже у всіх 80 країнах присутності Air Liquide. (За винятком Airgas, яка має аналогічну систему.)

Використовуйте: 
- КОЛИ ВВАЖАЄТЕ, ЩО БУЛИ ПОРУШЕНІ НОРМИ ПОВЕДІНКИ (НАПРИКЛАД, ШАХРАЙСТВО, КОРУПЦІЯ, ДОМАГАННЯ, ДИСКРИМІНАЦІЯ ТОЩО).
Зверніть увагу: порушення, які можуть бути зареєстровані, можуть відрізнятися в залежності від країни і місцевих законів. При наявності у вас будь-яких запитань, зверніться в юридичний відділ.

- ПРИ УМОВІ, ЩО ФАКТИ, СИТУАЦІЇ І ДІЇ, ЩО ВКАЗАНІ У ПОВІДОМЛЕННІ МОЖУТЬ БУТИ РОЗСЛІДУВАНІ (наявність інформації про факти, імена або опис залучених осіб, подробиць - дата, час, місце тощо - і докази, що пов’язані з ними).

Не використовуйте: 
- ДЛЯ ЕКСТРЕНОГО СПОВІЩЕННЯ - Якщо ви помітили будь-яку ситуацію, що вимагає екстреного втручання, будь-ласка, слідуйте процедурам екстреної допомоги, наявним у вашій організації.

- ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ - Ethicall - не гаряча лінія. При наявності у вас будь-яких сумнівів або питань, не соромтесь обговорювати їх з вашим менеджером, менеджером з персоналу, кореспондентом з етики або співробітником з питань етики групи

Як я можу сповістити про порушення і що буде далі?

Ви можете повідомити про інцидент по телефону або в Інтернеті, натиснувши кнопку, що розміщена нижче.

Після реєстрації вашого повідомлення вам буде надане унікальне ім’я користувача. Запишіть його, а також ваш пароль і збережіть їх у надійному місці, вони дозволять вам слідкувати за ходом вашої справи.

Ваше повідомлення буде зареєстроване партнером Air Liquide (Safecall), а потім відправлене відповідному члену мережі етики Air Liquide для розслідування. Слід зазначити, що після отримання, повідомлення буде розглянуте для визначення, чи потрібне втручання і якщо так, яке саме.

Використовуйте своє унікальне ім’я користувача і пароль: через 15 робочих днів вам буде надіслано відповідь на повідомлення на веб-сайті. Вам також можуть задати додаткові запитання.

Чи дійсно моє повідомлення є конфіденційним?

Air Liquide вживає всіх необхідних заходів для збереження конфіденційності імені інформатора. З будь-якими особами, про яких іде мова у вашому повідомленні, будуть поводитися таким же чином для захисту їх репутації.

Якщо це дозволено законодавством вашої країни, ви можете використати своє ім’я або ж повідомляти про порушення анонімно. Анонімність додає складнощів до справи, але Air Liquide поважає такий вибір і буде розглядати такі випадки в міру своїх можливостей.

У будь-якому випадку співробітник, який з найкращих міркувань повідомив про порушення, не буде піддаватися будь-яким дисциплінарним заходам або ж іншим діям, у зв’язку з повідомленням про порушення.